roksa.pl
Anons: Masaż i nuru do 3noc
Powrót do listy anonsów

Masaż i nuru do 3noc

Fotografie do tego anonsu:
perv   poprzednia 1/5 następna next
anons Masaż i nuru do 3noc anons Masaż i nuru do 3noc

ok   Zdjęcia autentyczne

Miasto: Kraków
dzielnica: Centrum

Dane:
wiek: 24 lat
waga: 55 kg
wzrost: 165 cm
biust: 3

Znane języki: angielski,

Kontakt:
telefon:   536-525-620
email: gabinetmasazukrakow@wp.pl

Cennik:
cena za 1h: 100 zł

Godziny pracy:
pon-pt od 8 do 3
sobota od 12 do 3
niedziela od 11 do 3
wyjazdy: Nie

Treść ogłoszenia:


Zanim poruszę temat masażu chciałabym, abyś sięczegoś o mnie dowiedział : zajmuję się masowaniem ciała umysłu i duszy (chcę zrelaksować człowieka całościowo).Posiadam nietypowe spojrzenie na pewne sprawy, lubię rozmawiać z ludźmi którzy się ze mną nie zgadzają- uwielbiam tą chemię która się wtedy wytwarza między ludźmi. Bardzo lubię przed albo po masażu z kimś ciekawie porozmawiać, chemia intelektualna potęguję doznania cielesne. I jeszcze jedna ważna kwestia: nie mam barier, jestem otwarta i przede wszystkim: akceptuję ludzi takimi, jakimi są.Dlaczego ,,uczta”? Wielu moich znajomych mężczyzn twierdzi, że większość kobiet ich nie dopieszcza ani w łóżku, ani poza nim. Tajemnica idealnego masażu nie tkwi wcale w technice, ani nawet wyglądzie masażystki/masowanego. Tą tajemnicą jest wzajemna akceptacja, emocje, wzajemne dawanie sobie i branie. I to właśnie robię.Pokażę Ci jaki jesteś urzekający. Jak męski  i seksowny. Jak masaż może na Ciebie działać,jakich pieszczot  pragnie twoje ciało ijak wiele może Ci dać.

To nie jest ogłoszenie dotyczące seksu (choć znam męskie ciało bardzo dobrze i wiem jak się z nim obchodzić). Mi chodzi o erotykę - seks oczywiście jestjej częścią, ale odarty z całej reszty staje się tylko szczególnego rodzaju używką. To erotyka sprawia, że nasze serce bije szybciej a w podbrzuszu zaczyna rodzić się to niezwykłe uczucie.

To co chciałabym Ci dać jest prawdziwe. Niczego nie chce udawać, nie gram. I tego też oczekuję. Chcę, abyś był sobą i pokazał mi jaki naprawdę jesteś - bez żadnej maski. Nawet tego, czego do tej pory się wstydziłeś.Zobacz jakich doznań może dostarczyć Ci tylko twoje ciało.

Zdjęcia są moje.Od 20 do 3 jeśli któryś z Panów ma ochotę możliwy masaż nuru po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.

Powrót do listy anonsów


Komentarze:

od pb250
dodano: ponad 3 miesiące temu

Witam byłem jakiś czas temu. Masaż prawidłowy, oczywiście w moim odczuciu, poczułem się zrelaksowany. Rozmowa fajna, Laska inteligentna i mądra można porozmawiać lub wygadać się na każdy temat. Nie liczy czasu. Ja spędziłem dłużej niż godzinę bez żadnych dopłat. Polecam :) P.S. Przyjmuje do późna dla mnie to też pozytyw. Pozdrawiam


od Dizzit
dodano: ponad 3 miesiące temu

POLECAM :) Dziewczyna miła, inteligentna, kontaktowa i bardzo pozytywna. Bardzo fajne, zadbane ciałko a masaż niezwykle profesjonalny. To trzeba poczuć ;) Od wejścia czujesz się jak u dobrej (podniecajacej) znajomej i wiesz, że będzie to miło spędzony czas. Pozdrawiam Maratończyk ;*


od GrzegorzK
dodano: ponad 3 miesiące temu

Cudowna, śliczna, delikatna, seksowna, namiętna, milutka w dotyku, profesjonalnie masuje, stwarza super atmosferę, wie jak naprawdę wprowadzić faceta w ekstazę, a najprzyjemniej było się do niej przytulić... Grzesiek.


od 1982krakus
dodano: ponad 3 miesiące temu

Super atmosfera jak u dobrej koleżanki :) sliczna i baaardzo sympatyczna. Do tego masaże wspaniałe. Dzięki.:)


od azkrk
dodano: ponad 3 miesiące temu

" To mój Skarb, to ja Go znalazłem " ta myśl powstrzymywała mnie przed napisaniem pochwały w tym miejscu,
ale skoro i tak są, to i ja napisze kilka słów ( choć należałoby napisać raczej poemat ) ; Dziewczyna bardzo ładna,
bardzo miła i nieprzeciętnie inteligentna, już to sprawia, że Jej towarzystwo jest bardzo przyjemne, a jak do tego
dodamy rewelacyjny masaż wykonywany zawsze z niezwykłym wdziękiem....., to wrażenia trudno opisać słowami.
26/09