roksa.pl
Anons: Nuru do 3
Powrót do listy anonsów

Nuru do 3

Fotografie do tego anonsu:
perv   poprzednia 1/24 następna next
anons Nuru do 3 anons Nuru do 3

ok   Zdjęcia autentyczne

Miasto: Kraków
dzielnica: Centrum

Dane:
wiek: 25 lat
waga: 55 kg
wzrost: 165 cm
biust: 3

Znane języki: angielski,

Kontakt:
telefon:   536-525-620
email: gabinetmasazukrakow@wp.pl

Cennik:
cena za 1h: 100 zł

Godziny pracy:
pon-pt od 8 do 2
sobota od 12 do 2
niedziela od 11 do 2
wyjazdy: Nie

Treść ogłoszenia:

Witam.Pragnę zaprosić Panów do siebie na fajne zmysłowe masaże.W mojej ofercie macie do wyboru trochę rodzajów masażu.Proszę o przeczytanie charakterystyki każdego z nich i ustalenie ze mną przez telefon na który masaż chcecie do mnie wpaść. 
 Zdjęcia nie są retuszowane!!!!!


Do masażu NURU miły dodatek!


Codziennie jestem do 2 w nocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
   1. Masaż klasyczny (relaksacyjny) całego ciała. Jest to najpopularniejszy rodzaj masażu. Stosowane techniki oddziaływują bezpośrednio na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, więzadła, torebki stawowe a także na układ krwionośny limfatyczny i nerwowy oraz pośrednio na narządy wewnętrzne. Najczęściej wykonywany jest jako zabieg profilaktyczny, mający na celu utrzymanie organizmu na stałym dobrym poziomie fizyczno-psychicznym. Abyś cieszył/a się zdrowiem przez długi czas. Zapewnia doskonałe i wręcz natychmiastowe rozluźnienie mięśni, może być stosowana również leczniczo i ze wskazaniem na rehabilitację (ma 70% skuteczność terapeutyczną).
"Ludzie błagają Boga o zdrowie. Nikt jednak ze śmiertelników nie myśli, że zachowanie zdrowia leży w jego własnych rękach"
Demokryt

    Jeżeli jesteś osobą zdrową, dbającą o siebie i pragniesz zachować ten stan ciała i ducha jak najdłużej to jest to masaż dla Ciebie. 
 
 
 
2. Masaż nuruNuru masaż zwany także ,,body slide”wykonywany jest za pomocą specjalnego żelu nuru bądź tłustej oliwki. Masażystka jeździ swoim ciałem po ,,pacjencie”. Najlepiej jednak to poczuć bądź zobaczyć.::PUWAGA!!!Umieszczam link z filmikiem jak masaż nuru wygląda w praktyce.http://www. nuvid. com/video/1668893/beautiful-petite-blonde-gives-a-teasing-nuru-massage  
 
 

Powrót do listy anonsów


Komentarze:

od Dizzit
dodano: 2015-01-18 08:09:47

POLECAM :) Dziewczyna miła, inteligentna, kontaktowa i bardzo pozytywna. Bardzo fajne, zadbane ciałko a masaż niezwykle profesjonalny. To trzeba poczuć ;) Od wejścia czujesz się jak u dobrej (podniecajacej) znajomej i wiesz, że będzie to miło spędzony czas. Pozdrawiam Maratończyk ;*


od GrzegorzK
dodano: ponad 3 miesiące temu

Cudowna, śliczna, delikatna, seksowna, namiętna, milutka w dotyku, profesjonalnie masuje, stwarza super atmosferę, wie jak naprawdę wprowadzić faceta w ekstazę, a najprzyjemniej było się do niej przytulić... Grzesiek.


od 1982krakus
dodano: ponad 3 miesiące temu

Super atmosfera jak u dobrej koleżanki :) sliczna i baaardzo sympatyczna. Do tego masaże wspaniałe. Dzięki.:)


od azkrk
dodano: ponad 3 miesiące temu

" To mój Skarb, to ja Go znalazłem " ta myśl powstrzymywała mnie przed napisaniem pochwały w tym miejscu,
ale skoro i tak są, to i ja napisze kilka słów ( choć należałoby napisać raczej poemat ) ; Dziewczyna bardzo ładna,
bardzo miła i nieprzeciętnie inteligentna, już to sprawia, że Jej towarzystwo jest bardzo przyjemne, a jak do tego
dodamy rewelacyjny masaż wykonywany zawsze z niezwykłym wdziękiem....., to wrażenia trudno opisać słowami.


od stanl
dodano: ponad 3 miesiące temu

super dziewczyna.wspaniały masaż.miła atmosfera.byłem kilka razy ale jjuż od pierwszej wizyty czułem się jak u starej dobrej koleżanki
09/02